Ogłoszenie numer: 4961734, z dnia 2021-07-01

Visimind Ltd Sp. z o.o. jest firmą o międzynarodowym zasięgu, zajmującą się pozyskiwaniem i opracowywaniem zobrazowań dwu i trójwymiarowych w mobilnych technologiach fotogrametrycznych i teledetekcyjnych (skaning laserowy) w oparciu o zastosowanie systemów lokalizacji satelitarnej i nawigacji inercjalnej. Naszymi klientami są najwięksi operatorzy branży energetycznej, gazowniczej, drogowej i kolejowej.

Pracownik ds. Analizy i Przetwarzania Danych (skaning laserowy oraz zdjęcia)

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Olsztyn

Opis stanowiska

  • opracowywanie danych GNSS,
  • opracowywanie danych ze skaningu laserowego,
  • kontrola poprawności danych,
  • nadzór nad automatycznymi procesami.

Wymagania

  • dobra znajomość obsługi komputera oraz chęć zdobywania nowej wiedzy (nauka nowych programów),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • umiejętność pracy w zespole, umiejętność analitycznego myślenia, komunikatywność, kreatywność, motywacja, zapał oraz zaangażowanie do pracy, wielozadaniowość,
  • wykształcenie techniczne, mile widziane kierunki: geodezja i kartografia, geoinformatyka, matematyka lub pokrewne,
  • znajomość oprogramowania do postrocessingu danych: QGIS, AgiSoft – będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • kompleksowe szkolenie poprzedzające każde zadanie,
  • ciekawą i rozwojową pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie,
  • stabilne zatrudnienie; po 3 miesiącach okresu próbnego – umowa o pracę,
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego oraz osobistego,
  • praca w przyjemnej atmosferze, w młodym zespole,
  • elastyczny czas pracy,
  • zaplecze socjalne (tworzymy ZFŚS), system benefitów kraty MultiSport oraz ubezpieczenia grupowe.