Ogłoszenie numer: 5888154, z dnia 2021-11-23

Fabryka Opakowań Foliowych Rossoplast Spółka Jawna
w Lidzbarku Warmińskim poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik Działu Marketingu / Przedstawiciel Handlowy B2B

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Lidzbark Warmiński

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie klientów B2B
  • negocjowanie warunków współpracy z klientami
  • przygotowywanie prezentacji, ofert handlowych i raportów
  • podtrzymywanie współpracy i wsparcie merytoryczne klientów
  • monitorowanie rynku w zakresie popytu, podaży i działań konkurencji

Wymagania

  • komunikatywność, otwartość oraz życzliwość
  • zaangażowanie, sumienność i obowiązkowość
  • umiejętności pracy w zespole i dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych
  • umiejętność posługiwania się programami pakietu MS Office
  • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
  • będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • ciekawą pracę na zmieniającym się rynku opakowań
  • finansowanie nauki, podnoszenie kwalifikacji