Pracownik Gastronomii - Pomoc Kuchenna
Miejsce pracy: Olsztyn

Dussmann Polska Sp z o.o. zatrudni do swojego Zespołu.
Jesteśmy dobrą, stabilną firmą.
Zatrudnimy osoby z doświadczeniem i bez, przyuczymy.

Miejsce pracy: Olsztyn

Kontakt telefoniczny: 507 045 453

Zostaw nam kontakt do siebie - przycisk APLIKUJ!

Oferujemy:
  • Dobra, stabilna praca - umowa o pracę! lub umowa zlecenie
  • Praca: poniedziałek – piątek
  • Godziny według grafiku 7.00 – 17.00
  • Darmowy posiłek
  • Dodatki
  • TERMINOWE WYPŁATY!
  • Wsparcie Zespołu i przełożonego,
Oczekujemy:
  • Chęci do podjęcia pracy na stałe,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Zadania:
  • Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem standardów usług.
  • Pomoc na kuchni, przygotowywanie kanapek, obróbka warzyw, prace porządkowe, zmywanie naczyń.

Najnowsze oferty pracy:

  • Doradca Klienta

    Bank Pocztowy S.A.

    Dodane: wczoraj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Olsztyn

    Twój zakres obowiązków diagnozowanie potrzeb i oczekiwań Klientów, nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Klientami, realizacja celów sprzedażowych, kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku poprzez wysoką jakość obsługi, operacyjna obsługa Klientów...

  • Doradca Klienta Biznesowego ds. OZE

    Polenergia Fotowoltaika S.A.

    Twój zakres obowiązków Doradztwo Klientom w zakresie rozwiązań energii odnawialnej Aktywna sprzedaż produktów firmy (fotowoltaika/pompy ciepła/ładowarki EV) Raportowanie wyników sprzedaży Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy Sprzedaż carportów, magazyny...