STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i gałęzie budownictwa. Zostań częścią naszego zespołu!

STRABAG PFS należy do europejskiego koncernu STRABAG SE branży technologii budowlanych. Jako Spółka branży FM oferujemy kompleksowe usługi Facility Management dla prestiżowych klientów z sektora biurowego, logistycznego, handlowego i przemysłowego. Realizujemy też projekty elektryczne i HVAC – projekty, modernizacje i instalacje. Poprzez stosowanie wysokiej klasy rozwiązań pomagamy naszym Klientom w optymalizacji wykorzystania mediów oraz w innych dziedzinach technicznych cyklu życia obiektu. Naszymi atutami są doświadczenie technologiczne, zaangażowanie pracowników i kompleksowe usługi obejmujące wszystkie dziedziny przez cały cykl życia nieruchomości.

Pracownik gospodarczy - konserwator
Miejsce pracy: Olsztyn

Zadania:

  • wykonywanie codziennych inspekcji pomieszczeń technicznych i terenu nieruchomości
  • sporządzanie raportów z codziennych inspekcji
  • drobne naprawy i konserwacje instalacji i wyposażenia w obiektach na terenie województwa
  • prace gospodarcze związane z utrzymaniem nieruchomości w dobrym stanie
  • współpraca z firmami zewnętrznymi

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe przy obsłudze technicznej obiektów
  • znajomość instalacji elektrycznych i wod-kan
  • umiejętność obsługi komputera
  • umiejętności wykonywania napraw w tym drobnych prac budowlanych (tzw. Złotej Rączki)
  • świadectwo kwalifikacyjne SEP Gr1 typu „E” do 1 kV;
  • gotowość do rozwoju zawodowego
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji
  • stanowisko z potencjałem rozwoju
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • zarobki adekwatne do posiadanych umiejętności
  • opiekę zdrowotną, ubezpieczenie, szkolenia, MultiSport
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.