Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego
Pracownik gospodarczy
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/1339
OBOWIĄZKI:

dbanie o porządek na terenie posesji i w budynku stacji, drobne prace konserwacyjne, odśnieżanie, tankowanie pojazdów, koszenie trawy

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Szczytno

Symbol firma Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

- Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Ostróda

Symbol firma Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Prace porządkowe i utrzymanie czystości wewnątrz budynku. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wymagania inne: Półroczne doświadczenie na podobnym stanowisku.

Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Lidzbark Warmiński

Symbol firma Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Roboty ogólnobudowlane nie wymagające specjalistycznego sprzętu, utrzymanie porządku i czystości wewnątrz budynku, utrzymanie porządku i czystości w otoczeniu budynku, obsługiwanie i konserwacja sprzętu technicznego wykorzystywanego w pracy. Wykonywanie...