Pracownik Magazynu
Miejsce pracy: Olsztyn
Opis stanowiska
  • Kompletowanie zamówień
  • Przyjmowanie dostaw
  • Weryfikacja poprawności dokumentacji magazynowej
  • Dbałość o porządek na stanowisku pracy
  • Przeprowadzanie okresowej inwentaryzacji
Wymagania
  • Doświadczenie w pracy w magazynie
  • Zaangażowanie, wysoka motywacja do pracy
  • Dokładność, sumienność
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Sprawność fizyczna
  • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy
Oferujemy
  • Stabilną pracę na umowę o pracę
  • Pakiet benefitów po okresie próbnym
  • Ubrania robocze