Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego
Pracownik produkcji ogrodniczej
Miejsce pracy: Łęgajny
Numer: StPr/24/0393
OBOWIĄZKI:
• prace ogrodnicze - sadzenie, rozsadzanie i szczepienie roślin oraz nawożenie w szklarniach i tunelach foliowych,• zrywanie pomidorów,• przeprowadzanie dezynfekcji podłoży,• obsługa sprzętu do pakowania towarów,• dokonywania kontroli jakości towaru przed przygotowaniem do wysyłki,• zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniem w transporcie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Pracodawca użytkownik:Gospodarstwo Ogrodnicze Łęgajny Sp. z o.o. ul. Kasztanowa 14, 11-010 Barczewo NIP 739-051-34-83, KRS 0000052978Praca w godzinach 5.30 - 13.30umowa zlecenie na okres 05.05.2024 - 30.09.2025

Miejsce pracy:

Łęgajny

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego