Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Morąg
Numer: StPr/21/0243
OBOWIĄZKI:
Czynności produkcyjne na hali ogrzewanej w pozycji stojącej, bezpośrednio przy maszynach, okresowo na podestach
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: praca samodzielna oraz w zespole

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : obsługa urządzeń produkcyjnych na wydziale sklejki

Miejsce pracy:

Morąg

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 856 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie