Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Morąg
Numer: StPr/22/1729
OBOWIĄZKI:

• utrzymanie ciągłości na linii produkcyjnej, • przenoszenie i przewożenie surowców, materiałów, komponentów i części itp. na miejsce prowadzenia prac; • wykonywanie prostych, powtarzalnych czynności montażu podzespołów lub wyrobów gotowych; • ręczne sortowanie produktów lub komponentów; • przenoszenie gotowych części i produktów z linii montażowej; • przygotowywanie materiałów i narzędzi niezbędnych do produkcji;

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

[Inne] : wymiar czasu pracy: 40-60h/tygodniowo praca w dni wolne: tak praca w weekendy: tak system czasu pracy: system 3 zmianowy system wynagradzania: godzinowy specyfika stanowiska pracy: praca na stojąco, praca fizyczna, hałas, pył, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie zajmującej się produkcją sklejki.

Miejsce pracy:

Morąg

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie