Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/0771
OBOWIĄZKI:
Poszukujemy osoby, której doświadczenie i kwalifikacje pozwolą na samodzielne wykonywanie poniższych zadań serwisowych oraz monterskich. Oferowana przez nas praca polega na obsłudze urządzeń technicznych, montażu i demontażu modułów telemetrycznych.godziny pracy 6-14; 14-22
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, - Znajomość elektroniki , - Wykształcenie min. zawodowe

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie