POLMLEK Sp. z o.o.Zakład Mleczarski w Lidzbarku Warmińskim

producent wyrobów mleczarskich

należący do GRUPY POLMLEK – Mlecznego Lidera Innowacji – www.polmlek.com

w chwili obecnej poszukuje kandydata na stanowisko:

Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Lidzbark Warmiński
OPIS STANOWISKA:
  • Przygotowanie surowca;
  • Oznaczanie produktów;
  • Pakowanie produktów w kartony zbiorcze;
  • Układanie kartonów zbiorczych na paletach;
  • Pomoc przy obsłudze urządzeń.
WYMAGANIA:
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Komunikatywność.
OFERUJEMY:
  • Pracę w renomowanej firmie w branży mleczarskiej;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość inicjowania oraz wdrażania projektów zwiększających efektywność firmy;
  • Nagrody pieniężne za wdrożone pomysły;
  • Udział w funduszu socjalnym (płatności świąteczne, pożyczki, wyjazdy wakacyjne i in.);
  • Coroczny piknik dla pracowników oraz spotkanie wigilijne;
  • Dofinansowanie do wypoczynku w hotelach Grupy Polmlek;
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • Możliwość skorzystania z busa firmowego na trasach:
    Olsztyn - Lidzbark Warmiński
    Bartoszyce – Górowo Iławeckie – Lidzbark Warmiński