Nasze przedsiębiorstwo jest jednym z największych w Europie producentów suszonych warzyw. Jesteśmy firmą rodzinną z ponad trzydziestopięcioletnią tradycją. Obecnie produkujemy około 7000 ton suszonych warzyw rocznie. Naszymi głównym produktami są suszona marchew, pasternak, seler-korzeń i liść, por, pietruszka-korzeń i liść, burak czerwony, kapusta, kalafior, zielona fasolka, cukinia oraz koper. Klientami naszej firmy są zarówno krajowi, jak i zagraniczni odbiorcy. Produkty dostarczamy do wszystkich krajów europejskich, a także do Azji, Afryki, Ameryki Północnej, Środkowej oraz Południowej.

Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Dobre Miasto

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Zapewnienie ciągłości produkcji pod względem jakościowym i ilościowym zgodnie z planem produkcji;
  • Obsługę maszyn i urządzeń wykorzystywanych w procesie produkcyjnym;
  • Wykonywanie zadań zgodnie z dokumentacją i wytycznymi przełożonego;
  • Monitorowanie pracy maszyn i urządzeń.
POSZUKIWANY PROFIL KANDYDATA:
  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku – mile widziane;
  • Umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie.
OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę w stabilnej i szybko rozwijającej się polskiej, rodzinnej firmie, z przyjazną kulturą organizacyjną;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Bardzo dobre warunki pracy.