Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie
Pracownik składu drewna
Miejsce pracy: Tylkowo
Numer: StPr/21/0031
OBOWIĄZKI:
Impregnowanie drewna, obsługa strugarki grubościówki, dbanie o porządek na placu, inne prace organizacyjne.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Tylkowo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Lidzbark Warmiński

Symbol data dodania oferty Dodane: 2021-03-04


Symbol firma Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Roboty ogólnobudowlane niewymagające obsługi specjalistycznego sprzętu. Utrzymywanie porządu i czystości wewnątrz budynku i w otoczeniu budynku. Obsługiwanie i konserwacja sprzętu technicznego wykorzystywanego w pracy. Wykonywanie prostych prac naprawczych...


Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Orneta

Symbol data dodania oferty Dodane: 2021-03-02


Symbol firma Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Bieżące utrzymanie porządku i czystości na terenie miasta i gminy oraz budynku ratusza, pielęgnacja zieleni na terenie miasta i gminy, wycinka zakrzaczenia przy pasach drogowych, wykonywanie prac naprawczych w budynku ratusza oraz przy budynku, obsługa i...


Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Ostróda

Symbol data dodania oferty Dodane: 2021-03-02


Symbol firma Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

zgodnie z programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak


Kategorie informacyjne

Najnowsze oferty pracy:

  • Sprzedawca

    Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

    Dodane: wczoraj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Dobre Miasto

    praca w sklepie ogólnospożywczym Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

  • Sprzedawca w stacji paliw

    Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

    Dodane: wczoraj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Szczytno

    sprzedaż paliw oraz innych artykułów organizowanie zaopatrzenia i przyjmowanie dostaw towarów Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wymagania inne: umiejętność obsługi komputera

Więcej ofert pracy
logo-rynek-pracy-w-Olsztynie

 2018 PRACA W OLSZTYNIE © WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE