Jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą sprzedającą artykuły niespożywcze w Europie, a nasi pracownicy odgrywają kluczową rolę w umożliwianiu nam tego rozwoju.

Praca w Action to praca zorientowana na klienta, u stabilnego finansowo i solidnego pracodawcy. Nasze umiejętności działania i bycie praktycznym przynosi rezultaty.

Dzięki prostocie odnosimy sukcesy.

Praca zespołowa i szacunek sprawiają, że atmosfera w codziennej pracy jest świetna, a nasi ludzie są dumni i zaangażowani. Oferujemy wiele możliwości rozwoju, elastyczne godziny pracy, uczciwe wynagrodzenie oraz benefity. Action oferuje bezpieczne środowisko pracy, poświęcamy dla siebie czas, w Action jesteście doceniani i możecie być tym, kim jesteście.

Pracownik Sklepu
Miejsce pracy: Olsztyn
Twoja rola w naszej organizacji

Jako Pracownik Sklepu zapewniasz naszym klientom przyjazną obsługę w zadbanym i utrzymanym w porządku sklepie, zarówno w trakcie robienia zakupów jak i podczas obsługi kasowej.

Twój zakres obowiązków
  • odpowiadanie na wszystkie pytania i uwagi naszych klientów w sposób przyjazny i życzliwy
  • organizowanie przestrzeni w sklepie i na regałach, składanie nowych regałów
  • wyrównywanie artykułów na półkach, zajmowanie się zwróconym towarem oraz uzupełnianie towaru na półkach
  • płynna i przebiegająca w przyjaznej atmosferze obsługa klientów przy kasie
  • rozładowywanie dostaw towarów oraz codzienne sprzątanie sklepu

Oczekujemy od Ciebie

  • otwartości na pracę w handlu i czerpania z tego satysfakcji
  • dyspozycyjności
  • doświadczenie w pracy w sklepie będzie Twoim dodatkowym atutem

W zamian przygotowaliśmy dla Ciebie

  • pasjonującą pracę w przyjaznej atmosferze międzynarodowej organizacji
  • profesjonalny system szkoleń
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • elastyczny czas pracy, szczególnie dla pracowników zatrudnionych na 3/4 i 1/2 etatu
  • bezpłatna opieka medyczna Luxmed
  • 26 dni urlopu wypoczynkowego w ciągu roku kalendarzowego, bez względu na staż pracy i wykształcenie
  • rabat pracowniczy na zakupy w sklepach Action
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami. Prosimy także o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".