People make places
Pracownik Sprzątający

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2 000 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Zachęcamy do zgłoszeń osoby z niepełnosprawnościami.

 Zakres obowiązków:

Utrzymanie czystości w obszarze biurowym, w tym:

  • Odkurzanie wykładzin oraz mycie biurek
  • Dbałość o czystość na kuchni oraz w łazienkach
  • Gospodarowanie środkami czystości
Wymagania:
  • Dokładność i sumienność
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godz. 14.00-18.00

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie i terminowe wynagrodzenie
  • Profesjonalne wdrożenie stanowiskowe
  • Niezbędny strój i narzędzia do pracy
  • Przyjazne miejsce pracy – klimatyzowane pomieszczenia o podwyższonym standardzie czystości
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość skorzystania z darmowych porad oraz konsultacji z różnych dziedzin ( psychologia, prawo, finanse, ekonomia, sprawy pracownicze)
  • Pracę w zróżnicowanym zespole, w którym są osoby o różnym wieku, różnej płci i z niepełnosprawnościami