Praktykant / Praktykantka-kontrakt drogowy, tramwajowy
Miejsce pracy: Olsztyn
PODCZAS PRAKTYK,
BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY ZA:
  • Udział w koordynowaniu zamówień sprzętu, transportu, materiałów i usług na budowie.
  • Wsparcie kadry kontraktu w przeprowadzaniu odbiorów robót, wykonywaniu obmiarów i rozliczeń wykonywanych robót.
  • Przygotowywanie oraz dystrybucję dokumentacji związanej z pracą kontraktu.
  • Przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom i wykonawcom.
  • Udział w przygotowywaniu zapytań ofertowych oraz danych do umów z podwykonawcami.
  • Wsparcie przygotowania rozliczeń zakontraktowanych podwykonawców.
  • Sprawdzanie zgodności zakresu rzeczowo-materiałowego ujętego w dokumentacji z zakresem kontraktowym.
SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE,
JEŻELI JESTEŚ:
  • Absolwentem lub studentem III, IV lub V roku, kierunków budownictwa infrastrukturalnego o specjalizacji drogi, ulice autostrady/ drogi kolejowe/ technologia i  organizacja budowy
  • Pasjonatem, którego ścieżka edukacji łączy się z kierunkami technicznymi, takimi jak: inżynieria lądowa, budownictwo.
  • oraz
  • Chcesz zdobywać wiedzę i doświadczenie pod okiem doświadczonego mentora.
  • Cechuje Cię sumienność i rzetelność w wykonywaniu przydzielonych zadań i obowiązków.
  • Chętnie wykazujesz się inicjatywą własną i proponujesz rozwiązania.
Nasza oferta:
  • Praktyki na kontrakcie tramwajowym w województwie warmińsko-mazurskim i udział w projekcie obejmującym  rozbudowę linii tramwajowych w Olsztynie. Realizowany na w pełni zurbanizowanych i użytkowanych ulicach miejskich, pod ruchem.
  • Zakres branżowy robót obejmuje między innymi:
    • budowę torowiska i trakcji tramwajowej,
    • budowę dwóch stacji prostownikowych dla trakcji tramwajowej,
    • budowę estakady o długości ok. 270 m i rozpiętości przęsła 28-39 m,
    • przebudowę skrzyżowań oraz ulic wzdłuż trasy linii tramwajowej,
    • przebudowę i budowę przystanków komunikacji publicznej, zatok i peronów z wiatami.

WIZJE ZMIENIAMY W RZECZYWISTOŚĆ

Jako Trakcja S.A. jesteśmy jedną z największych spółek giełdowych działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego i energetyki.

Rocznie realizujemy ponad 100 kontraktów budując i modernizują linie kolejowe, tramwajowe, autostrady i drogi ekspresowe, mosty, obiekty inżynieryjne oraz sieci elektroenergetyczne.

Jesteśmy dumni mogąc brać udział w skomplikowanych i innowacyjnych przedsięwzięciach infrastrukturalnych, takich jak:
  • modernizacja blisko 20% długości torów dedykowanych połączeniom obsługiwanym przez Pendolino,
  • budowa najnowocześniejszego w Polsce zaplecza technicznego dla obsługi pociągów aglomeracyjnych,
  • wyprodukowanie pierwszego w Polsce magazynu energii wytworzonej przez farmę wiatrową,
  • udział w budowie pierwszej w Niemczech elektrycznej autostrady dla ciężarówek,
  • dostawa zintegrowanego systemu dynamicznej informacji podróżnych i bezpieczeństwa pasażerów, zastosowanego poraz pierwszy na dworcu Łódź Fabryczna
  • przebudowa linii tramwajowej wraz z rewitalizacją mostu Piłsudskiego w Krakowie, czy systemu zasilania nowej sieci tramwajowej w Olsztynie,
  • zaprojektowanie, produkcja urządzeń i zmiana napięcia dla linii WKD z 600 V na 2 KV
oraz tysięcy innowacyjnych rozwiązań w energetyce i kolejnictwie wdrożonych w okresie ponad 70 lat naszej działalności.

Aplikacje:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą opcji APLIKUJ – DOŁĄCZ DO NAS. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Najnowsze oferty pracy:

  • Operator sprzętu (walec / rozściełacz do asfaltu)

    Budimex SA

    Zadania: Wykonywanie prac bitumicznych przy pomocy walca drogowego/ rozściełacza do asfaltu Przygotowywanie wyżej wymienionego sprzętu do prac w różnych warunkach Przeprowadzenie okresowych przeglądów konserwacyjnych zgodnie z instrukcją użytkowania Aplikuj...

  • Kierowca C+E

    Praca.pl Sp. z o.o.

    Opis stanowiska: Bezpieczny transport towarów na terenie kraju oraz za granicą, Dbanie o powierzony sprzęt i ładunek, Prowadzenie dokumentacji przewozowej, Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz czasu pracy. Wymagania: Prawo jazdy kat. C+E, Doświadczenie...