W związku z intensywnym rozwojem firmy, do zespołu budownictwa ogólnego poszukujemy osób na stanowisko:

Praktyki w Pionie Ekonomicznym
miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Ostróda
U nas znajdziesz:
  • System premiowy
  • Sekcje sportowe
  • Dzień wolny w urodziny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Wymiany międzynarodowe
  • Ciekawy program szkoleń
  • Dobrą atmosferę w pracy

Jeżeli jesteś studentem, którego interesują zagadnienia związane z ekonomią, finansami oraz chciałbyś poznać specyfikę pracy ekonomisty na kontrakcie budowlanym, dołącz do nas! W ramach realizowanej praktyki będziesz wspierał zespół w następujących zadaniach:

  • weryfikacja formalno-rachunkowa dokumentów księgowych
  • ewidencja księgowa  wszystkich dokumentów dotyczących kontraktu/projektu (w tym między innymi faktury zakupu, rozchody magazynowe, produkcja, etc.)
  • rejestrowanie i kontrola realizacji umów z kontrahentami
  • udział w procesie budżetowania
  • raportowanie/udział w sporządzaniu podstawowych raportów
  • monitorowanie procesu płatności
  • archiwizacja dokumentów

Zapraszamy studentów III, IV lub V roku studiów  dziennych i zaocznych lub absolwentów o kierunku ekonomia, zarządzanie, finanse, rachunkowość, którzy chcą zdobywać swoje doświadczenie zawodowe.

Cenimy kompetencje zdobyte podczas realizacji własnego projektu społecznego. :)

#CENIMYPROJEKTSPOŁECZNYWCV

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:

  • płatną praktykę,
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji,
  • opiekę medyczną w prywatnych placówkach medycznych,
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

Jesteśmy liderem wśród pracodawców w branży budowlanej - organizacją z wieloletnimdoświadczeniem i stabilną pozycją na rynku. Działamy na rynku w Polsce nieprzerwanieod 1968 roku. Zatrudniamy ponad 7000 pracowników, realizując ponad 300 kontraktóww ciągu roku. Cenimy sobie profesjonalizm, pasję tworzenia oraz partnerskie relacje.

Dołącz do nas, a będziesz uczyć się od najlepszych, realizując prestiżowe inwestycjew sektorach budownictwa: kubaturowego, przemysłowego, energetycznegoi infrastrukturalnego.

Najnowsze oferty pracy:

  • Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

    Praca.pl Sp. z o.o.

    Zakres obowiązków: Codzienny kontakt z klientami w języku niemieckim; Profesjonalne wsparcie klientów i rozwiązywanie ich problemów drogą mailową oraz telefoniczną; Dbałość o wysoki standard obsługi klienta; Dbałość o pozytywny wizerunek marki....

  • Specjalista ds. Zakupów

    Zakres obowiązków: Realizacja strategii zakupowej zgodnie z polityką firmy Prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami oraz zarządzanie umowami Analiza rynku pod kątem poszukiwania nowych dostawców i produktów Optymalizacja kosztów zakupów Współpraca z...