Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Project manager
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/22/1784
OBOWIĄZKI:
Przegotowywanie wycen i ofert. Przygotowanie harmonogramu projektu, raportów, prezentacji. Prowadzenie dokumentacji projektowej. Realizacja założeń projektu uwzględniających ograniczenia czasu, kosztów i jakości. Znajomość wewnętrznych procedur. Planowanie, realizacja i zamykanie projektu. Monitorowanie statusu projektu. Zarządzanie stronami zaangażowanymi w projekt. Zapewnienie osiągnięcia założonych celów projektu. Negocjacje i współpraca z firmami kooperującymi oraz dostawcami, a także współpraca z zarządem. Kompleksowe zarządzanie całym cyklem trwania projektu. Selekcja oraz nawiązywanie współpracy z nowymi podwykonawcami.godziny pracy 8-16
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe na stanowisku Project Menager 6 miesięcy. Bardzo dobra znajomość j. angoelskiego umożliwiająca komunikację. Zdolności komunikacyjne i negocjacyjne. Samodzielność oraz dobra organizacja pracy w zespole. Dyspozycyjność.

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie