ALKAZ Sp. z o.o. Sp. K. w Olsztynie

Project Manager
Jeśli posiadasz:
  • biegłą znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
  • wysokie zdolności interpersonalne i analityczne
  • bardzo dobrą organizację pracy własnej i w zespole
  • wysoką motywację
  • wykształcenie wyższe
Będziesz doskonalił/a swoje umiejętności w zakresie:
  • kompleksowej obsługi Klientów zagranicznych i krajowych
  • przygotowywania ofert cenowych dla Klientów
  • budowania pozytywnych i trwałych relacji z Klientami
W zamian zapewniamy:
  • pracę w Firmie inspirującej do ciągłego rozwoju zawodowego
  • gromadzenie doświadczeń w międzynarodowym środowisku
  • pracę w kreatywnym, otwartym i pełnym wzajemnego szacunku środowisku
Administratorem Danych Osobowych jest ALKAZ Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Olsztynie 10-419, ul. Żelazna 8. E-mail: rekrutacje@alkaz.pl. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dla bieżących rekrutacji dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż 3 miesiące od dnia przesłania CV. Dla przyszłych rekrutacji dane osobowe będą przechowywane przez okres 1 roku. Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu i profilowaniu.

Prosimy o dopisanie w aplikacji klauzuli: Składając aplikację wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez ALKAZ Sp. z o.o. SP. K. na potrzeby przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacji na stanowisko: Specjalista ds. ofertowania w branży technicznej oraz na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.

Najnowsze oferty pracy:

  • Operator sprzętu (walec / rozściełacz do asfaltu)

    Budimex SA

    Zadania: Wykonywanie prac bitumicznych przy pomocy walca drogowego/ rozściełacza do asfaltu Przygotowywanie wyżej wymienionego sprzętu do prac w różnych warunkach Przeprowadzenie okresowych przeglądów konserwacyjnych zgodnie z instrukcją użytkowania Aplikuj...

  • Kierowca C+E

    Praca.pl Sp. z o.o.

    Opis stanowiska: Bezpieczny transport towarów na terenie kraju oraz za granicą, Dbanie o powierzony sprzęt i ładunek, Prowadzenie dokumentacji przewozowej, Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz czasu pracy. Wymagania: Prawo jazdy kat. C+E, Doświadczenie...