Agrosup Polska w swojej ofercie posiada szeroką gamę produktów wysokiej jakości, które pozwalają na optymalizację działalności rolniczej. Współpracujemy z najlepszymi producentami surowców nawozowych oraz dodatków paszowych.

Przedstawiciel Handlowy Agrosup

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • realizację założonych celów sprzedażowych,
  • utrzymywanie stałych kontaktów i budowanie pozytywnych relacji z Klientami firmy,
  • poszukiwanie nowych możliwości rozwoju sprzedaży, pozyskiwanie nowych Klientów,
  • koordynowanie i nadzór nad przebiegiem realizacji dostaw,
  • raportowanie z wizyt dziennych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego,
  • znajomość specyfiki B2B
  • inicjatywy i osobistego zaangażowania w dążeniu do osiągnięcia założonych celów,
  • umiejętności efektywnego posługiwania się technikami sprzedaży,
  • umiejętności skutecznego komunikowania się i budowania trwałych relacji z klientami,
  • umiejętności negocjacyjnych,
  • dobrej znajomości aplikacji MS Excel i Power Point,
  • prawa jazdy kat. B.
  • dodatkowym atutem jest:
  • doświadczenia w sprzedaży masowej produktów rolnych,
  • znajomość branży agro ,
  • umiejętność pracy z ceną tu i teraz.
  • mile widziana znajomość:
  • rynku produktów typu commodity, masowych, nisko marżowych
Co oferujemy pracownikom?
  • Praca w nowoczesnej i stabilnej firmie o zasięgu międzynarodowym
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji
  • Ubezpieczenie grupowe - oferta dla Pracownika i członka Rodziny
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop , tablet i telefon.
  • System wynagrodzeń obejmujący stałą podstawę i premię wynikową
  • Nagrody dla najlepszych pracowników
  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej obejmującej Pracownika i jego Rodzinę

Najnowsze oferty pracy:

  • Operator sprzętu (walec / rozściełacz do asfaltu)

    Budimex SA

    Dodane: wczoraj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Olsztyn

    Zadania: Wykonywanie prac bitumicznych przy pomocy walca drogowego/ rozściełacza do asfaltu Przygotowywanie wyżej wymienionego sprzętu do prac w różnych warunkach Przeprowadzenie okresowych przeglądów konserwacyjnych zgodnie z instrukcją użytkowania Aplikuj...

  • Kierowca C+E

    Praca.pl Sp. z o.o.

    Opis stanowiska: Bezpieczny transport towarów na terenie kraju oraz za granicą, Dbanie o powierzony sprzęt i ładunek, Prowadzenie dokumentacji przewozowej, Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz czasu pracy. Wymagania: Prawo jazdy kat. C+E, Doświadczenie...