Przedstawiciel Handlowy ds. Rynku Tradycyjnego
Miejsce pracy: Olsztyn
Twój zakres obowiązków
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych dla kategorii soków, nektarów, napojów, wody mineralnej
  • Budowanie trwałych relacji z klientami
  • Raportowanie cen, promocji i asortymentu
  • Poszukiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi klientami
  • Dbanie o wysoką jakość standardów ekspozycyjnych
  • Budowanie długofalowej współpracy poprzez wdrażanie promocji i akcji marketingowych
Nasze wymagania
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży FMCG
  • Dobra znajomość programów MS Office
  • Zaangażowanie i dynamizm w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Wysoka kultura osobista
To oferujemy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie z dużymi tradycjami, która dynamicznie się rozwija
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, i-pad, telefon)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Nieustanny rozwój
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w gronie pasjonatów!
Benefity
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Elastyczny czas pracy
  • Służbowy samochód do użytku prywatnego
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Dofinansowanie wakacji dzieci
  • Program rekomendacji pracowników