Przedstawiciel Handlowy w branży akcesoriów motoryzacyjnych
Miejsce zamieszkania: Olsztyn
Twoje zadania:
  • Obsługa stałych oraz pozyskiwanie nowych klientów – m.in. warsztaty samochodowe, salony i serwisy samochodowe
  • Promowanie produktów oferowanych przez Würth, w szczególności: chemii technicznej, narzędzi ręcznych i elektronarzędzi, produktów BHP
  • Dynamiczny rozwój sprzedaży w swoim regionie poprzez regularne wizyty u klientów oraz poszukiwanie nowych możliwości rozwoju
  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje warunków współpracy z klientami na różnych szczeblach
  • Monitorowanie rynku
Twój profil:
  • Doświadczenie zawodowe związane z motoryzacją – praca w serwisie samochodowym lub współpraca z serwisami
  • Doświadczenie na stanowisku handlowym, dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Wykształcenie średnie - preferowane techniczne
  • Zapał do pracy i wytrwałość
  • Optymizm i wiara w siebie
  • Zdolność do nawiązywania trwałych i owocnych relacji biznesowych
  • Prawo jazdy kat. B
Gwarantujemy Ci:
  • Umowę o pracę w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Szacunek do pracownika i efektywnej pracy
  • Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki
  • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i techniczne
  • Samochód służbowy (segment B/C)
  • Nowoczesny system komunikacji - tablet ipad usprawniający pracę handlowca
  • Telefon komórkowy bez limitu rozmów
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych oraz prywatnej opieki medycznej