Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie
Przedstawiciel handlowy
Miejsce pracy: Szczytno
Numer: StPr/22/0080
OBOWIĄZKI:

Realizacja etapów sprzedaży dla wybranych produktów : 1. analiza potencjalnych klientów 2. nawiązanie relacji z klientem 3. określenie potencjału zakupowego 4. złożenie oferty handlowej 5. negocjacje z klientem 6. zamknięcie sprzedaży 7. monitoring dostawy towarów do klienta 8. informacja zwrotna zadowolenia klienta 9. uzyskanie drugiego i kolejnego zamówienia 10. analiza konkurencji oraz sytuacji finansowej klientów. praca od poniedzialku do piątku w godz. 7-15 lub 8-16 połowa czasu pracy w delegacjach ( teren Polski), a druga połowa praca stacjonarna w biurze w Szczytnie

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: odpowiedzialność
Uprawnienia: dobra kondycja fizyczna
Uprawnienia: bardzo wysoka kultura osobista
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania dodatkowe:

Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

6 miesięczne doświadczenie w zawodzie przedstawiciela handlowego szybkie samodzielne uczenie się i adaptacja do nowych warunków mile widziane przebyte szkolenia w zakresie sprzedaży dóbr inwestycyjnych oraz usług B2B. Zdolność adaptacji do nowych warunków i zdarzeń. Zdolność radzenia sobie w trudnych sytuacjach

Miejsce pracy:

Szczytno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie