Centrum Kształcenia Językowego „The Point” –
ogólnopolska szkoła językowa, wydawnictwo i ośrodek egzaminacyjny.
Przedstawiciel Oświatowy
Miejsce pracy: Ostróda
Poszukujemy odważnych, etycznych i energicznych osób, do pracy na stanowisku Przedstawiciela Oświatowego. Pracując na tym stanowisku, będziesz odpowiedzialna/y za drugi etap rekrutacji Słuchaczy do szkoły językowej.
Praca w wymiarze pełnym, na zasadach umowy o współpracy B2B – od poniedziałku do piątku, na podlegającym terenie.

Twoje najważniejsze obowiązki:
  • Zapalanie młodzieży do nauki języków obcych – najważniejsze!
  • Codziennie wizyty w wyznaczonych, umówionych wcześniej dla Ciebie placówkach oświatowych (szkoły średnie oraz szkoły podstawowe).
  • Rozmowa z kadrą zarządzającą i kadrą pedagogiczną szkół, godnie reprezentując The Point.
  • Pełna Twojej pozytywnej energii wizyta w klasach, w celu zachęcenia młodzieży do nauki języków obcych.
  • Biurokracja, czyli wysłanie raportów, opisanie formularzy, nadanie ich do centrali itp.
  • Byłoby miło, gdybyś chciał/chciała poszerzać swoją wiedzę na temat metod i sposobów uczenia się języków obcych (szeroko rozumianych podstaw Cię nauczymy – znamy się na tym, jak nikt).
Co dostaniesz od nas?
  • Indywidualne szkolenie praktyczne i teoretyczne ze Specjalistką ds. PR oraz naszymi najlepszymi Konsultantami (którym dobrze płacimy, więc uwielbiają to robić ☺).
  • 3000 zł brutto miesięcznie jako podstawowe wynagrodzenie.
  • Zwrot kosztów paliwa za podróże służbowe (wyjazdy do 150 km od miejsca zamieszkania).
  • Jeżeli jesteś ambitna/y i 3000 zł miesięcznie Cię nie przekonuje, bardzo się cieszymy, bo nas też nie! Dlatego na Twoim stanowisku mamy trzy rodzaje dodatkowej, miesięcznej premii, uzależnionej od Twoich wyników i zaangażowania:
    • Premia za ilość i jakość zebranych formularzy kontaktowych do Uczniów (od 200 zł do 1000 zł)
    • Premia za ilość skutecznych wizyt w szkołach (od 200 zł do 500 zł)
    • Premia za uzyskane rekomendacje, które pomogą w poszerzeniu bazy szkół (od 200 do 500 zł)
  • Trzymiesięczny okres próbny.
  • Podwyżki związane ze stażem pracy – zawsze doceniamy najlepszych.

Trochę konkretów o „The Point”:

The Point jest jedną z najstarszych i największych w Polsce prywatnych szkół językowych. Szkoła została założona w roku 1993 i ma obecnie aktywnych kilka tysięcy Słuchaczy. Jesteśmy nowoczesną, rozwijającą się instytucją szkoleniową (wpisaną do Małopolskiego Rejestru szkół Kuratorium Oświaty, która w jednej usłudze łączy prawie wszystkie, dostępne na polskim rynku, formy kształcenia językowego. Nasi Słuchacze to w 99% uczniowie szkół średnich oraz ostatnie roczniki szkół podstawowych. W ramach jednego, wykupionego na określony język obcy i czas kursu, Klienci otrzymują:
  • nieograniczony dostęp do platformy interaktywnej, opartej na intuicyjnym uczeniu się języków obcych, spełniającej praktycznie wszystkie oczekiwania osoby marzącej o podniesieniu kompetencji językowych: poszerzanie słownictwa, nabycie umiejętności rozumienia ze słuchu, poprawności wymowy, pisania, czytania, ciekawostek językowych, a także zasad gramatyki
  • dodatkowo platforma uzupełniona jest o indywidualne konsultacje Skype z Lektorami (zarówno polskojęzycznymi, jak i native speakerami, w zależności od poziomu zaawansowania)
  • indywidualny, dopasowany do poziomu i możliwości Słuchacza, cykl nauczania 4 języków obcych: angielski, hiszpański, niemiecki i rosyjski.
  • najbardziej elastyczny w Polsce grafik Lektorów – konsultacje Skype prowadzimy od poniedziałku do niedzieli, TAKŻE W ŚWIĘTA, w godzinach: 7:00 – 22:00.
  • nieograniczoną korektę prac pisemnych, niezwiązanych z kursami The Point
  • możliwość omawiania z Lektorami tzw. „tematów i pytań własnych”, czyli spoza tematyki kursów The Point
  • cykl nauczania podzielony na 5 poziomów zaawansowania (od bazowego po zaawansowany, A1 – C1), zgodny z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego ESOKJ/CEFR: https://pl.wikipedia.org/wiki/Europejski_System_Opisu_Kształcenia_Językowego
  • cykl egzaminów pisemnych i ustnych, dzięki którym Lektorzy na bieżąco weryfikują postępy w nauczaniu, a także na podstawie których wystawiany jest dwujęzyczny certyfikat międzynarodowy, zgodny z wymienionym wyżej ESOKJ.
  • spełnienie wymagań egzaminu maturalnego oraz egzaminu ósmoklasisty
  • czynny pięć dni w tygodniu Dział Obsługi Ucznia, do którego ze wszystkim mogą zgłaszać się nasi Słuchacze
  • profesjonalną rozmowę informacyjno-kwalifikacyjną, z delegowanym do tego pracownikiem szkoły. W trakcie tej rozmowy ustalane są cele Kandydata, podnoszona potrzeba znajomości języka, sprawdzany aktualny poziom umiejętności językowych, a oprócz tego tłumaczona jest metodyka nauczania, wyjaśniane są najczęstsze błędy w uczeniu się języków obcych i przeprowadzana jest lekcja próbna.
Etapy rekrutacji Słuchacza:
  • Telefoniczne umówienie z dyrekcją wizyty w danej szkole.
  • Wizyta w szkole: rozmowa z osobami decyzyjnymi oraz spotkania w klasach z uczniami (Twoja rola).
  • Kontakt telefoniczny z zainteresowanymi wstępnie kandydatami.
  • Spotkania informacyjno-kwalifikacyjne z Uczniami i ich Opiekunami.
Czego oczekujemy?

Jeżeli posiadasz samochód, prawo jazdy, wolne minimum 20 dni w miesiącu, prowadzisz lub planujesz otworzyć działalność gospodarczą, uwielbiasz kontakt z ludźmi (w szczególności z młodzieżą) i szukasz pracy, w której Twoje zaangażowanie jest co miesiąc wynagradzane w jasny sposób, nie szukaj już dalej. Wyślij swoje CV, a chętnie skontaktujemy się z Tobą, aby zarazić Cię miłością do The Point.