Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Python Developer
Miejsce pracy: Olsztyn Nr ref.: PD/POL/ASZ

Firma pracuje w metodyce Agile, ma płaską strukturę i samoorganizujące się zespoły. Główną wartością są ludzie, którzy otrzymują możliwość sterowania swoją własną ścieżką zawodową. Każdy ma realny wpływ na rozwój firmy i samorozwój. Firma dba o rodzinną atmosferę i pracę w zgodzie z szacunkiem i szczerością. Projekty są przydzielane indywidualnie.

Miejsce pracy: Wrocław lub praca zdalna w 100%

Opis projektu:

Projekt realizowany bezpośrednio dla naszego klienta, polegający na skanowaniu infrastruktury, serwerów, metryk, parametrów serwera, w celu analizy opłacalności i podatności na ataki oraz przedstawieniu danych dla osób nietechnicznych, ale decyzyjnych. Projekt typu greenfield z dużą samodzielnością i wpływem na finalny obraz softu.
Będziesz tworzyć rozwiązania z zakresu systemów IT dla infrastruktury, oparte o architekturę hybrydową (on-premise and cloud), jako aplikacja webowa. Celem projektu jest stworzenie aplikacji do analizy infrastruktury pod względem możliwości migracji do chmury, analizy bezpieczeństwa i inwentaryzacji zasobów firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość Python 3.7, Flask lub Starlette, SQLAlchemy lub inny ORM
  • Znajomość: REST API, Apache Kafka/RabbitMQ
  • Mile widziana znajomość: Git, WMI, Docker, AWS (Lambda, DynamoDb, S3, EC2, IAM), Pytest lub Unittest, Azure i/lub Azure DevOps, Falcon lub Django, BotoForeman, Python/Bash, Redis, PostgreSQL, RabbitMQ
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stałą współpracę (B2B lub umowa o prace)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Opiekę medyczną, ubezpieczenie, kartę Mulitsport
  • Lekcje j. angieskiego
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • Możliwość udziału w konferencjach, sympozjach
  • Śniadania firmowe, owoce, napoje
  • Play room, parking rowerowy
  • Pokoje zamiast openspace

Klauzula zgody:

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław, do celów niezbędnych do realizacji danego i przyszłych procesów rekrutacji, aż do momentu pisemnego odwołania zgody. Ponadto zgadzam się na udostępnienie moich danych osobowych do celów związanych z realizacją procesów rekrutacyjnych innym administratorom danych osobowych - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Klauzula informacyjna:

Administratorem Twoich danych osobowych będzie IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, w tym udostępniane innym administratorom - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych będzie Twoja zgoda, a dane będą przetwarzane do czasu jej wycofania, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Najnowsze oferty pracy:

  • Operator sprzętu (walec / rozściełacz do asfaltu)

    Budimex SA

    Zadania: Wykonywanie prac bitumicznych przy pomocy walca drogowego/ rozściełacza do asfaltu Przygotowywanie wyżej wymienionego sprzętu do prac w różnych warunkach Przeprowadzenie okresowych przeglądów konserwacyjnych zgodnie z instrukcją użytkowania Aplikuj...

  • Kierowca C+E

    Praca.pl Sp. z o.o.

    Opis stanowiska: Bezpieczny transport towarów na terenie kraju oraz za granicą, Dbanie o powierzony sprzęt i ładunek, Prowadzenie dokumentacji przewozowej, Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz czasu pracy. Wymagania: Prawo jazdy kat. C+E, Doświadczenie...