Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie
Referent ds. administracyjnych
Miejsce pracy: Ostróda
Numer: StPr/21/1680
OBOWIĄZKI:
- kompletowanie dokumentacji,- zadania działu zamówień publicznych,- korespondencja z uczestnikami kontraktów budowlanych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa pakietu MS OFFICE

Miejsce pracy:

Ostróda


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie



Zobacz podobne oferty

Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Olsztyn

Symbol data dodania oferty Dodane: 2021-10-15


Symbol firma Pracodawca: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Przewóz pracowników Inspektoratu, dbałość o stan techniczny pojazdu, wykonywanie czynności kontrolno-obsługowych zgodnie z instrukcją obsługi użytkowania pojazdu. Drobne naprawy w siedzibie inspektoratu, wykonywanie zadań i czynności pomocniczych godziny...


Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Miłakowo

Symbol data dodania oferty Dodane: 2021-10-15


Symbol firma Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Naprawa elektryczna maszyn produkcyjnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: kurs-uprawnienia SEP Wymagania inne: możliwość przyuczenia do pracy , +wolne soboty i niedziele


Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Miłakowo

Symbol data dodania oferty Dodane: 2021-10-15


Symbol firma Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Naprawa maszyn produkcyjnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: możliwość przyuczenia do pracy, wolne soboty i niedziele


Kategorie informacyjne

Najnowsze oferty pracy:

  • Sprzedawca

    SMYK S.A.

    Dodane: dzisiaj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Olsztyn

    OFERUJEMY: wiedzę rozwijamy umiejętności zapewniamy wyzwania budujemy karierę OCZEKUJEMY: zaangażowania otwartości komunikatywności współpracy doświadczenia w obsłudze klienta mile widziane

  • Pracownik ds. programowania systemów IT

    Poczta Polska S.A.

    Dodane: dzisiaj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Olsztyn

    U nas zyskasz: umowę o pracę, pensję zawsze na czas i premię miesięczną, trzynastą pensję i dodatek stażowy, dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych, atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i karty Multisport, pracę w przyjaznym i...

Więcej ofert pracy
logo-rynek-pracy-w-Olsztynie

 2018 PRACA W OLSZTYNIE © WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE