Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Referent finansowo-księgowy
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/1053
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie ewidencji ilościowo- wartościowej oraz ilościowej majątku Inspektoratu, prowadzenie ewidencji otrzymanych faktur i rachunków oraz dokonywanie ich wstępnej kontroli pod względem formalno - prawnym, prowadzenie kart wydatków, wykonywanie czynności pomocniczych przy sporzadzaniu okresowych sprawozdań i planów finansowych,rozliczanie wydatków z tytułu wyjazdów służbowych pracowników Inspektoratu oraz stanu paliwa pojazdów służbowych,pełnienie roli Inspektora Ochrony Danych w rozumieniu przepisów o ochronie danych osobowych.Godziny pracy: 07.30 - 15.30
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie: średnie administracyjny, ekonomiczne lub pokrewneStaż pracy co najmniej 1 rok na stanowisku związanym z prowadzeniem spraw pracowniczych, naliczaniem płac, praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatku od osób fizycznych, praktyczna znajomość programu Płatnik, znajomość ustawy o służbie cywilnej, znajomość ustawy o ochronie informacji niejawnych, znajomość standardów zarządzania zasobami ludzkimi w służbie cywilnej, Posiadanie obywatelstwa polskiegoKorzystanie z pełni praw publicznych, Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarboweDODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE (wymagania dodatkowe)Wykształcenie: wyższeDoświadczenie zawodowe w administracjipraktyczna znajomość zagadnień kadrowo-płacowychumiejętność nawiązywania kontaktów i współpracy z instytucjami zewnętrznymiumiejętności analityczne i interpersonalne, umiejętność pracy w zespoleznajomość pakietu MS Office, programu kadrowo-płacowego PUMAnieposzlakowana opinia, wysoka kultura osobistapoświadczenie bezpieczeństwa uprawniające do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli poufne lub gotowość do poddania się postępowaniu sprawdzającemu mającemu na celu uzyskanie poświadczenie bezpieczeństwasamodzielność, dokładność i terminowość w wykonywaniu zadań

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie