Wojskowa Komenda Uzupełnień w Olsztynie
Wojskowy Komendant Uzupełnień poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Referent
Miejsce pracy: Olsztyn
Ogłoszenie o naborze Nr 78276

Warunki pracy

- praca w siedzibie urzędu,

- obsługa interesanta urzędu, w tym liczne kontakty bezpośrednie i telefoniczne, praca administracyjno - biurowa wykonywana z wykorzystaniem systemów i sieci teleinformatycznych,

- praca od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15:30 (jeden poniedziałek w miesiącu w godz. 10:00 - 18:00),

- urząd usytuowany jest na 1 piętrze bez platformy przyschodowej dla osób niepełnosprawnych

Zakres zadań

  • administrowanie zasobami żołnierzy rezerwy
  • wykonywanie sprawozdań, zestawień statystycznych, meldunków
  • wydawanie zaświadczeń dotyczących przebiegu służby wojskowej
  • wprowadzanie do systemu informatycznego ewidencji żołnierzy rezerwy
  • przyjmowanie i przekazywanie ewidencji żołnierzy rezerwy zgodnie z właściwością miejscową
  • wykonywanie zadań w zakresie militaryzacji na administrowanym terenie
  • wykonywanie zadań w zakresie reklamowania osób od obowiązku pełnienia czynnej służby wojskowej

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w administracji
  • Obsługa komputera
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • Znajomość przepisów kodeksu postępowania administracyjnego
  • Znajomość przepisów ustawy o powszechnym obowiązku obrony RP
  • Znajomość przepisów ustawy o służbie cywilnej
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Prawo jazdy kat."B"
  • Zaświadczenie o przeszkoleniu z zakresu ochrony informacji niejawnych