Wojskowa Komenda Uzupełnień w Olsztynie
Wojskowy Komendant Uzupełnień poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Referent
Miejsce pracy: Olsztyn
Ogłoszenie o naborze Nr 84907

Warunki pracy

  • praca w siedzibie urzędu

  • obsługa interesanta urzędu, w tym liczne kontakty bezpośrednie i telefoniczne

  • praca administracyjno - biurowa wykonywana z wykorzystaniem systemów   i sieci teleinformatycznych

  • praca od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 - 15.30 (jeden poniedziałek   w miesiącu w godz. 10.00. - 18.00)

  • urząd usytuowany jest na pierwszym piętrze, bez platformy przyschodowej dla osób niepełnosprawnych

Zakres zadań

  • realizacja czynności administracyjnych związana z procedurą powoływania oraz procedowania do wszystkich form służby
  • udział w wykonywaniu dokumentów sprawozdawczych, analiz, bilansów
  • dokonywanie zmian w dokumentach ewidencyjnych
  • wykonywanie zadań związanych z kwalifikacją wojskową
  • prowadzenie ewidencji osób podlegających obowiązkowi służby wojskowej
  • współpraca z Jednostkami Wojskowymi
  • wykonywanie zadań związanych z promocją Wojska Polskiego

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego na stanowisku o podobnym zakresie zadań
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość ustawy o służbie wojskowej żołnierzy zawodowych
  • Znajomość przepisów Kodeksu Postępowania Administracyjnego
  • Znajomość przepisów ustawy o powszechnym obowiązku obrony RP
  • Rozporządzenia dotyczące poszczególnych form służby wojskowej
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe