Twoja następna firma to:

Pneumat System Spółka z o.o.,
której największym atutem są:

  • Pracownicy – przyjazna atmosfera, wsparcie i współpraca
  • Stabilizacja – firma o ugruntowanej pozycji na rynku – 42 lat doświadczenia, ponad 160 pracowników
  • Rzetelność – wywiązywanie się z obowiązków względem Naszych Pracowników
  • Wsparcie – szkolenia rozwojowe na każdym etapie pracy
  • Rozwój – możliwość doskonalenia umiejętności i zdobywania kolejnych szczebli
  • w karierze zawodowej
  • Profesjonalnie przygotowane stanowiska pracy – dbałość o ergonomię, strefa wypoczynku, wszelkie niezbędne narzędzia ułatwiające wykonywanie powierzonych zadań

Twoje następne stanowisko to:

Regionalny doradca ds. techniczno-handlowych
Miejsce pracy: Olsztyn
(praca mobilna)
Najważniejsze obowiązki:
  • utrzymywanie współpracy z istniejącymi klientami i pozyskiwanie nowych,
  • doradztwo w zakresie urządzeń i rozwiązań oferowanych przez firmę (technika sprężonego powietrza, próżni i pokrewne)
  • budowanie długoterminowych relacji z klientem
  • ciągły monitoring podległego rynku pod względem planowanych i przeprowadzanych inwestycji, ogłaszanych przetargów itp.
  • udział w szkoleniach.
Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku handlowym w pokrewnych branżach przemysłowych, znajomość lokalnego rynku,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku jako przedstawiciel handlowy w branży technicznej,
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • dobre zdolności komunikacyjne i nawiązywania oraz utrzymywania długotrwałych relacji biznesowych
  • determinacja w realizacji wyznaczonych celów
  • komunikatywność
  • gotowość do pracy mobilnej, prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • samochód służbowy segment ( B/C)
  • praca w godzinach 8:00 – 16:00
  • zatrudnienie na umowę o pracę w zgranym i ambitnym zespole,
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,
  • przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki
  • szkolenie  dla nowozatrudnionego pracownika w zakresie technicznym
  • stabilną i atrakcyjną pracę w firmie z dużym doświadczeniem w branży,
  • szeroką pomoc w procesie wdrożenia
  • regularność i terminowość wypłat
  • nowoczesny system komunikacji i oprogramowania - usprawniający pracę, pracownikom mobilnym,
  • telefon komórkowy bez limitu rozmów
  • dofinansowanie do zajęć sportowych oraz prywatnej opieki medycznej.
Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prowadzonej przez Pneumat System Sp. z o.o. proszone są o przesłanie aktualnego CV z uwzględnieniem klauzuli.

Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Pneumat System Sp. z o.o. moich danych osobowych dla potrzeb bieżących i przyszłych rekrutacji do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania i żądania usunięcia.

Pneumat System Sp. z o.o. jako administrator danych informuje, iż Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w związku z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych i ich poprawiania przez kontakt z  info@pneumat.com.pl. Podanie danych w zakresie wynikającym z przepisów prawa pracy jest obowiązkowe, natomiast w zakresie szerszym niż określony w tych przepisach dobrowolne.