Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim
Robotnik budowlany
Miejsce pracy: Orneta
Numer: StPr/21/0132
OBOWIĄZKI:

prace ogólnobudowlane

Miejsce pracy:

Orneta

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Szczytno

Symbol firma Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

Prace związane z wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych, prace budowlane. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

Symbol firma Pracodawca: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Montaż rurociągów, wykopywanie rowów pod instalację, noszenie rur, miejsce pracy Olsztyn i teren woj. warmińsko-mazurskiego Godziny pracy 7-15 Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B...

Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Lidzbark Warmiński

Symbol firma Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Wykonywanie robót ogólnobudowlanych.Remonty dachów (roboty na wysokościach). Wymagania konieczne: Uprawnienia: wykonywanie prac na wysokości Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole Uprawnienia: komunikatywność Uprawnienia:...