Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Robotnik gospodarczy, żałobnik
Miejsce pracy: Dobre Miasto
Numer: StPr/21/0206
OBOWIĄZKI:
Prace porządkowe na terenie miasta i gminy Dobre Miasto, praca przy obsłudze pogrzebu, prowadzenie karawanu, prace w obrębie cmentarzy i Domu Pogrzebowego godziny pracy 7-15
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B

Miejsce pracy:

Dobre Miasto


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie



Zobacz podobne oferty

Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Olsztyn

Symbol data dodania oferty Dodane: wczoraj


Symbol firma Pracodawca: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

koordynowanie komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej Oddziału; samodzielność w opracowaniu i obiegu dokumentów urzędowych oraz ich archiwizacji; współpraca z Kancelarią PAN we wszystkich sprawach dotyczących wypełniania zadań statutowych Akademii na...


Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Olsztyn

Symbol data dodania oferty Dodane: wczoraj


Symbol firma Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Opis stanowiska:organizacja oraz nadzór nad prowadzeniem tematów w hodowli zachowawczejprowadzenie ocen i obserwacji traw i bobowatych drobnonasiennychprowadzenie dokumentacji hodowlanejprowadzenie doświadczeń polowychanaliza wyników badań oraz sporządzanie...


Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Biskupiec

Symbol data dodania oferty Dodane: wczoraj


Symbol firma Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Mieście Lubawskim

zgodnie ze stanowiskiem Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: nauczanie wczesnoszkolne


Kategorie informacyjne

Najnowsze oferty pracy:

  • Sekretarka

    Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

    Dodane: dzisiaj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Biskupiec

    wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wymagania inne: Na staż może zostać skierowana osoba bezrobotna zarejestrowana wyłącznie w Urzędzie Pracy Powiatu Olsztyńskiego Filia w Biskupcu.

  • Specjalista ds. obsługi klienta polskiego i zagranicznego

    Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

    Dodane: dzisiaj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Olsztyn

    rozmowa z klientami zagranicznymi, przygotowywanie ofert, udzielanie informacji, wyznaczanie tras do wyjazdów w delegacje Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1...

Więcej ofert pracy
logo-rynek-pracy-w-Olsztynie

 2018 PRACA W OLSZTYNIE © WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE