Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Lidzbark Warmiński
Numer: StPr/21/0374
OBOWIĄZKI:

Zgodnie z programem stażu

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

kultura osobista, kultura bycia i słowa

Miejsce pracy:

Lidzbark Warmiński

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Symbol data dodania oferty Dodane: wczoraj

Symbol firma Pracodawca: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Prowadzenie rozliczeń i dokumentacji związanej z wynagrodzeniami pracowników, obsługa programu PŁATNIK, sporządzanie deklaracji do ZUS i Urzędu Skarbowego, księgowanie dokumentów, obsługa bankowości elektronicznej, sporządzanie sprawozdań.Godziny pracy...

Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Pasym

Symbol firma Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

utrzymanie w należytej czystości przydzielonych do sprzątania pomieszczeń Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Opieka i pielęgnacja osób starszych godziny pracy 7-19, 19-7 - równoważny system czasu pracy Wymagania konieczne: Zawód: Opiekun osoby starszej* Wykształcenie: średnie zawodowe, brak Wymagania inne: Wykształcenie średnie lub 2 lata praktyki.