Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim
Robotnik leśny
Miejsce pracy: Orneta
Numer: StPr/24/0381
OBOWIĄZKI:
Zgodnie z programem stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

punktualność, dobry stan zdrowia, odpowiedzialność

Miejsce pracy:

Orneta

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Pasym

Symbol firma Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

Obsługa klockarki, przygotowanie drewna. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Orneta

Symbol firma Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Montaż i ustawianie szalunków, przygotowywanie produktów gotowych, prefabrykantów betonowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Ostróda

Symbol firma Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

zgodnie zprogramem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: