Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Rowerowy dostawca posiłków (m/k)
Miejsce pracy: Olsztyn
Nr ref.: RD/OLS/0321
Obowiązki:
  • odbiór posiłków z wyznaczonego miejsca i dostarczenie go pod wskazany adres,
  • praca przy pomocy aplikacji, która ustala trasy rowerowe.
Wymagania:
  • dyspozycyjność do pracy minimum 20 h tygodniowo,
  • umiejętność jazdy rowerem oraz radość w spędzaniu czasu na świeżym powietrzu.
Oferujemy:
  • stały grafik lub elastyczność godzinową w zależności o Twoich preferencji,
  • zespół wsparcia, który zadba o Twoje wdrożenie,
  • wynagrodzenie godzinowe + napiwki.