Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie
Rozbieracz-wykrawacz
Miejsce pracy: Ostróda
Numer: StPr/21/0009
OBOWIĄZKI:

PROSTE PRACE PRZY ROZBIERANIU MIĘSA

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Ostróda

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Symbol firma Pracodawca: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

UBÓJ ZWIERZĄT RZEŹNYCH I OBRÓBKA POUBOJOWA TUSZ; ROZBIÓR NA ELEMENTY ZASADNICZE; DZIELENIE SUROWCA DO PRODUKCJI WĘDLIN; PRZYGOTOWANIE MIĘSNA I PODROBÓW NA WĘDLINY GŁÓWNIE Z MIĘSA WIEPRZOWEGO, WOŁOWEGO, DROBIOWEGO WG. OKREŚLONYCH RECEPTUR PRZY...

Obróbka i trybowanie mięsa świeżegoGodziny pracy 6-14 Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak