Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Rozbieracz-wykrawacz
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/0073
OBOWIĄZKI:
OPRAWIANIE MIĘSA DROBIOWEGO, SORTOWANIE PRODUKTÓW UBOCZNYCH TJ. KOŚCI ,ŻYŁ, ŚCIĘGIEN, PAKOWANIE MIĘSA DROBIOWEGO, ROZBIÓR MIĘSA DROBIOWEGOGodziny pracy 6-14; 14-21; 21-6
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Rozbieracz-wykrawacz (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagane posiadanie książeczki sanepidowskiej

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie