Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Rzeźnik-wędliniarz
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/0398
OBOWIĄZKI:
UBÓJ ZWIERZĄT RZEŹNYCH I OBRÓBKA POUBOJOWA TUSZ; ROZBIÓR NA ELEMENTY ZASADNICZE; DZIELENIE SUROWCA DO PRODUKCJI WĘDLIN; PRZYGOTOWANIE MIĘSNA I PODROBÓW NA WĘDLINY GŁÓWNIE Z MIĘSA WIEPRZOWEGO, WOŁOWEGO, DROBIOWEGO WG. OKREŚLONYCH RECEPTUR PRZY ZASTOSOWANIU MASZYN I URZĄDZEŃ, WYKONYWANIE INNYCH ZADAŃ POKREWNYCHGodziny pracy 6-14, 14-22, 22-6
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

WYMIAR CZASU PRACY: 168 GODZIN W MIESIĄCU, GODZINY PRACY: 6:14, 14:22, 22:6WYNAGRODZENIE MIESIĘCZNE WYLICZANE JEST PROPORCJONALNIE DO PRZEPRACOWANYCH GODZIN W MIESIĄCU

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie