Sales Support (Doradca ds. wsparcia sprzedaży)
Miejsce pracy: Olsztyn
Zakres zadań:
  • Przygotowywanie ofert i umów dla klientów,
  • Aktualizacja cenników w systemach IT DB Schenker,
  • Prowadzenie dokumentacji Klientów wraz z przedstawicielem Field Sales,
  • Sporządzanie raportów wewnętrznych i analiz handlowych,
  • Współtworzenie kultury Lean Management poprzez: zachowania zgodne z wartościami Spółki oraz dążenie do ciągłego rozwoju/usprawnień.
Nasze wymagania:
  • Masz pierwsze doświadczenia w obszarze sprzedaży lub w branży TSL,
  • Masz wykształcenie wyższe,
  • Skupiasz się na zdefiniowanych celach,
  • Przywiązujesz dużą wagę do jakości usług świadczonych na rzecz klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • Ustanawiasz wysokie standardy działania,
  • Rozumiesz, jak Twoja praca wpływa na tworzenie wartości dla klienta,
  • Znasz język angielski co najmniej na poziomie B2.
Nasza oferta:
  • Umowa na zastępstwo,
  • Możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń,
  • Możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych (Szlachetna Paczka, Zielony Czas Pomagania),
  • Możliwość korzystania z ZFŚS,
  • Możliwość dofinansowania nauki – kursy doszkalające, językowe czy studia,
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport,
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
  • Możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego PPE.

Chcesz poznać więcej szczegółów?

Doradca ds. wsparcia sprzedaży przyczynia się do rozwoju rentownej sprzedaży całego portfela usług DB Schenker poprzez wsparcie wewnętrzne dla zespołu sprzedaży. Doradca wspiera handlowców w przygotowywaniu ofert, umów, wycen, aktualizacji cenników, aneksów. To rola stacjonarna, niezwiązana z odbywaniem osobistych wizyt u Klientów. Jeżeli jednak chcesz rozpocząć pracę w dziale sprzedaży - będzie to dla Ciebie świetny start. W DB Schenker pracujemy etycznie, zgodnie z naszymi wartościami - Klient jest dla nas partnerem, a naszym celem jest dostarczyć wartość zarówno dla biznesu Klienta, jak i naszego. Pracujemy zespołowo, pomagamy sobie i szanujemy się wzajemnie. Jeżeli podzielasz te wartości, aplikuj :)