Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie
Sekretarka / sprzedawca
Miejsce pracy: Ostróda
Numer: StPr/21/0452
OBOWIĄZKI:
zgodnie ze stanowiskiem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Ostróda

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Symbol firma Pracodawca: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

staż skierowany do osób bezrobotnych, do 30 roku życia, zarejestrowanych w Miejskim Urzędzie Pracy w Olsztynie, zgodnie z założeniami projektu POWER Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Symbol firma Pracodawca: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wymagania inne: oferta stażu z projektu PO WER dla osób do 30 roku życia

Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Lidzbark Warmiński

Symbol firma Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Zgodnie z programem stażu Wymagania inne: mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komuniksatywnym w mowie