Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Sekretarka
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/0413
OBOWIĄZKI:

staż skierowany do osób bezrobotnych do 30 roku życia, zarejestrowanych w Miejskim Urzędzie Pracy w Olsztynie, zgodnie z założeniami projektu POWER; godziny stażu: 07.00 - 13.30; 14.00-20.30

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Olsztyn


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Olsztyn

Symbol data dodania oferty Dodane: 2021-04-28


Symbol firma Pracodawca: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

staż skierowany do osób bezrobotnych, do 30 roku życia, zarejestrowanych w Miejskim Urzędzie Pracy w Olsztynie, zgodnie z założeniami projektu POWER Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak


Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Olsztyn

Symbol data dodania oferty Dodane: 2021-04-09


Symbol firma Pracodawca: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

staż skierowany do osób bezrobotnych, do 30 roku życia, zarejestrowanych w Miejskim Urzędzie Pracy w Olsztynie, zgodnie z założeniami projektu POWER Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak


Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Olsztyn

Symbol data dodania oferty Dodane: 2021-04-07


Symbol firma Pracodawca: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wymagania inne: oferta stażu z projektu PO WER dla osób do 30 roku życia


Kategorie informacyjne

Najnowsze oferty pracy:

  • Magazynier

    POLMLEK Sp. z o. o.

    Dodane: wczoraj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Lidzbark Warmiński

    Opis stanowiska: rozładunek i przyjmowanie towarów; kontrola pod względem jakości i ilości przyjmowanych dostaw; rozliczanie dokumentów magazynowych; kompletowanie i przygotowywanie zamówień do wysyłki; kontrola i nadzór nad stanem magazynowym; bieżące...

  • Laborant

    POLMLEK Sp. z o. o.

    Dodane: wczoraj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Lidzbark Warmiński

    Opis stanowiska: Rejestracja prób mleka w programie TRIO; Oznaczanie parametrów mleka metodami automatycznymi; Prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym systemem jakości; Obsługa oraz nadzór nad urządzeniami laboratoryjnymi; Informowanie o ewentualnych...

Więcej ofert pracy
logo-rynek-pracy-w-Olsztynie

 2018 PRACA W OLSZTYNIE © WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE