Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie
Spawacz
Miejsce pracy: Ostróda
Numer: StPr/21/0008
OBOWIĄZKI:
Dobieranie materiałów podstawowych i dodatkowych do spawania. Przygotowanie elementów i materiałów do spawania zgodnie z dokumentacją techniczną. Wykonywanie operacji spawania różnymi technikami, za pomocą urządzeń spawalniczych. Obsługa i konserwacja urządzeń i sprzętu do spawania.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Ostróda

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie