Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Specjalista ds. bhp
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/0144
OBOWIĄZKI:
Przeprowadzanie szkolenia wstępnego instruktażu ogólnego wszystkim nowo zatrudnionym pracownikom lub zmieniającym stanowisko pracy. Kontrola ważności aktualności szkoleń okresowych bhp oraz organizacja szkoleń okresowych. Kontrola zasadności przydzielania środków ochrony indywidualnej, sprawdzanie na stanowiskach pracy czy są stosowane zgodnie z ich przeznaczeniem. Współdziałanie z pracodawcą, społecznym inspektorem pracy oraz koordynatorem ds. bezpieczeństw Przynajmniej raz w roku wspólnie z pracodawcą, kierownikiem gospodarczym oraz społecznym inspektorem pracy dokonywanie przeglądu placówki jej wyposażenia oraz otoczenia pod kątem zapewnienia bezpiecznych warunków pracy i nauki identyfikacja zagrożeń (diagnoza stanu bhp). Dokonywanie okresowej oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy oraz sporządza stosowną dokumentację, wspólnie z pracodawcą informuje pracowników o ryzyku zawodowym, które wiąże się z wykonywaną pracą .a w tworzeniu bezpiecznych i higienicznych warunków pracy i nauki. Godziny pracy 9-15
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: BHP

Wymagania inne:

Wykształcenie studia podyplomowe wyższe wykształcenie o kierunku lub specjalności w zakresie bhp, przynajmniej 5-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku; bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów bhp i ppoż oraz umiejętność praktycznego ich wykorzystania; Umiejętności obsługi komputera i urządzeń biurowych; Znajomość aktualnych przepisów prawa oświatowego.

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 420 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie