XELLA Polska Sp. z o.o. - międzynarodowa firma - producent nowoczesnych systemów budowlanych, oferuje energooszczędne materiały budowlane: YTONG, YTONG MULTIPOR, YTONG ENERGO i SILKA. Priorytetami Xelli są jakość produkcji – polskie zakłady były wielokrotnie nagradzane w tej kategorii; a także profesjonalne wykonawstwo – od 2012 roku dostępna jest innowacyjna usługa „szkolenie na budowie”, Xella rozwija również autorski program edukacyjny dla szkół i uczelni technicznych – Akademia Murowania SILKA YTONG. Więcej informacji w serwisach: www.ytong-silka.pl, www.budowane.pl, www.ZdrowaBudowa.pl, www.akademiamurowania.pl.

Obecnie do jednego z naszych zakładów produkcyjnych poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. ekspedycji i administracji
Miejsce pracy: Pasym
Zadania:
  • Rejestracja transakcji w systemie: moduł zakupowy (w tym gospodarka magazynowa) oraz  sprzedażowy (wysyłka),
  • Bieżąca rejestracja stanów magazynowych (wyroby gotowe, surowce, części zamienne),
  • Tworzenie raportów kasowych,
  • Sporządzanie dziennych zestawień i raportów sprzedaży,
  • Kontrola stanu surowców do produkcji,
  • Kontrola faktur zakupowych w systemie finansowo – magazynowym,
  • Dbałość o terminowy obieg dokumentów do centrali,
  • Archiwizowanie dokumentów.

Wymagania:
  • Znajomość zagadnień z zakresu gospodarki magazynowej,
  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane ekonomiczne,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata,
  • Doświadczenie w firmie o profilu produkcyjnym będzie atutem,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych,
  • Znajomość języka angielskiego – mile widziana,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Sumienność, rzetelność, odpowiedzialność,
  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność.
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz podwyższenia swoich kwalifikacji,
  • Zatrudnienie na czas określony – 12 miesięcy,
  • Możliwość skorzystania z opieki medycznej ENEL-MED, karty Multisport, kasy zapomogowo-pożyczkowej, zajęć j.angielskiego, szkoleń w ramach Akademii Eksperta,
  • Praca w systemie zmianowym: 07:00 – 15:00, 10:00 -18:00.

Kim jesteśmy

Xella Polska - jeden z największych i najbardziej doświadczonych producentów materiałów budow­lanych w Polsce. Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu Xella Group, obecnego w 30 krajach świata.

Oferujemy markowe wyroby Ytong, Silka i Multipor, które stanowią spójny system budowlany umożliwiający budowę energooszczędnych budynków mieszkalnych, obiektów użyteczności pub­licznej, wielkopowierzchniowych hal przemysłowych czy kompleksów handlowych.

Prowadzimy sprzedaż poprzez sieć dystrybucji na terenie Polski (obejmującą około tysiąca firm han­dlowych) oraz w krajach takich jak: Litwa, Łotwa, Ukraina oraz w obwodzie Kaliningradzkim.

Mamy 12 nowoczesnych zakładów produkcyjnych w Polsce, zatrudniamy w kraju około 650 osób.