Specjalista ds. odbiorów technicznych

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Kontrolowanie budowy nowych marketów
  • Odbiór urządzeń chłodniczych w nowych marketach
  • Opiekę techniczną nad podległymi sklepami w budowie
  • Raportowanie odbiorów technicznych
  • Zgłaszanie wykonania aranżacji wewnętrznych i zewnętrznych nowych obiektów
  • Zgłaszanie i weryfikacja postawienia bilbordów zgodnie z  PZT
  • Współpracę z kierownikami regionu i firmami zewnętrznymi
  • Przygotowanie marketów do ich otwarcia

Od kandydatów oczekujemy:

  • Umiejętności obsługi podstawowych narzędzi
  • Czynnego prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjności i gotowości do pracy w terenie
  • Otwartości na nowe wyzwania
  • Umiejętności ustalania priorytetów
  • Umiejętności pracy w grupie

Zatrudnionym osobom oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wsparcie doświadczonego zespołu w procesie wdrożenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturze
  • Pakiet benefitów, w tym:
    • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie dla pracowników oraz członków rodziny
    • Dodatkowe ubezpieczenie, w tym NNW dla dzieci i młodzieży, komunikacyjne i majątkowe
    • Karta Medicover Sport
    • Pożyczki pracownicze

Najnowsze oferty pracy:

  • Elektromonter Sieci Trakcyjnej - kolej / tramwaj (m/k)

    Budimex SA

    Zadania: Demontaż elementów sieci trakcyjnej Montaż konstrukcji wsporczych sieci trakcyjnej Montaż osprzętu sieci trakcyjnej Montaż sekcji uszynienia grupowego Montaż sekcji sieci trakcyjnej Regulacja sieci trakcyjnej Aplikuj jeśli: Posiadasz min. 2 lata...

  • Lekarz Neurolog

    Medicover Sp. z o.o.

    Jeśli posiadasz: tytuł lekarza specjalisty bądź jesteś lekarzem w trakcie specjalizacji – po 2. roku specjalizacji prawo wykonywania zawodu umiejętność obsługi komputera Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o UZ bądź KG – sam wybierasz elastyczne godziny...