Hampton by Hilton Olsztyn to nowoczesny hotel położony w centrum Olsztyna, będący częścią nowej inwestycji Centaurus, dysponujący 105 pokojami, salą konferencyjną, centrum fitness oraz restauracją.

Od 100 lat sieć Hilton oferuje gościom biznesowym i indywidualnym najwyższą jakość, zakwaterowanie, obsługę, wyposażenie oraz najlepszy stosunek jakości do ceny. Hilton z oddaniem kontynuuje swoją tradycję dostarczania niezwykłych doświadczeń Gościom we wszystkich hotelach swoich marek.

Specjalista ds. Sprzedaży (k/m)
Olsztyn
Zadania
  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie klientów w segmentach MICE oraz Korporacyjnym
  • budowanie relacji biznesowych z kluczowymi klientami spółki, w tym negocjowanie i ustalanie warunków współpracy
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • podejmowanie działań mających na celu zwiększanie wolumenu sprzedaży
Wymagania
  • silna motywacja, pozytywna energia i otwartość na nowe wyzwania
  • doskonałe umiejętności sprzedażowe, komunikacyjne oraz prezentacyjne
  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
  • nastawienie na skuteczną realizację celów i silna orientacja na wynik
  • dobra znajomość j. angielskiego (umożliwiająca swobodne prowadzenie rozmów biznesowych)
  • doświadczenie zawodowe w dziale handlowym w hotelu będzie dużym atutem
Oferujemy
  • umowę o pracę i motywacyjny system premiowy
  • pakiet prywatnej opieki medycznej
  • specjalne stawki pracownicze dostępne na całym świecie we wszystkich hotelach sieci Hilton
  • możliwość rozwoju kariery zawodowej w firmie realizującej projekty w wielu miastach Polski