Transcom jest globalnym liderem oferującym usługi w zakresie obsługi klienta, sprzedaży, wsparcia technicznego oraz windykacji poprzez rozbudowaną sieć centrów obsługi klienta.

Specjalista ds. Sprzedaży w branży bankowej
Miejsce pracy: Olsztyn

Lokalizacja: Olsztyn, ul. Wyszyńskiego 1

Wymiar etatu: 1/1, 3/4, 1/2 - w zależności od Twoich preferencji

Typ Umowy: Umowa o pracę

Do Twoich zadań należeć będą:
  • profesjonalna sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów finansowych (bezpłatna karta kredytowa, pożyczka gotówkowa);
  • kontakt telefoniczny z Klientami;
  • utrzymanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami banku.
Co oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pensję składającej się z części podstawowej oraz bardzo atrakcyjnych premii
  • praca od poniedziałku do piątku
  • dodatek za obecność pracy i premię na start
  • pracę w miłym i pomocnym zespole
  • profesjonalne szkolenia wdrożeniowe oraz rozwojowe
  • pakiet benefitów, w tym dofinansowanie do „wczasów pod gruszą”, bilety do kina, prywatną opiekę medyczną i wiele innych (po okresie próbnym)

Nasz ekspert zarabia rocznie netto 55 tys.

Oczekujemy od Ciebie:
  • nastawienia na osiąganie założonych celów;
  • minimum wykształcenie średnie;
  • otwartości, komunikatywności;
  • odpowiedzialnego podejścia do wykonywanych obowiązków;
  • motywacji do pracy oraz chęci rozwoju;
  • doświadczenie w sprzedaży/ obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem.
Prosimy o załączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)."

Najnowsze oferty pracy:

  • Elektromonter Sieci Trakcyjnej - kolej / tramwaj (m/k)

    Budimex SA

    Zadania: Demontaż elementów sieci trakcyjnej Montaż konstrukcji wsporczych sieci trakcyjnej Montaż osprzętu sieci trakcyjnej Montaż sekcji uszynienia grupowego Montaż sekcji sieci trakcyjnej Regulacja sieci trakcyjnej Aplikuj jeśli: Posiadasz min. 2 lata...

  • Lekarz Neurolog

    Medicover Sp. z o.o.

    Jeśli posiadasz: tytuł lekarza specjalisty bądź jesteś lekarzem w trakcie specjalizacji – po 2. roku specjalizacji prawo wykonywania zawodu umiejętność obsługi komputera Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o UZ bądź KG – sam wybierasz elastyczne godziny...