Ogłoszenie numer: 5103822, z dnia 2021-07-19

Order Solutions Sp z o.o

Agencja pracy tymczasowej

Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Ostróda

Opis stanowiska

  • Nawiązywanie nowych relacji biznesowych z potencjalnymi Klientami ,zainteresowanymi zatrudnieniem pracowników ze Wschodu i Azji.
  • Pozyskiwanie nowych klientów telefonicznie oraz bezpośrednio.
  • Kontynuowanie rozmów aż do skutku(podpisanie umów handlowych)
  • Przygotowywanie ofert handlowych;
  • Udział w negocjacjach handlowych oraz bieżąca analiza rynku HR;
  • Opieka i budowanie pozytywnych relacji z pozyskanym klientem:
  • Raportowanie kontaktów, spotkań i rozmów z klientami.

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku sprzedażowym związanym z pozyskiwaniem nowych klientów - w sprzedaży usług agencji pracy tymczasowej , doradztwa personalnego lub sprzedaży do firm w tym produkcyjnych, magazynowych, itp.
  • Komunikatywność, odpowiedzialność , konsekwencja.
  • Umiejętność budowania relacji biznesowych z klientami i prowadzenia rozmów handlowych;
  • Kompetencje sprzedażowe;
  • Orientacja na realizację celów;
  • Umiejętność pracy pod presją;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, wysoka kultura osobista, zaangażowanie w powierzone zadania.

Oferujemy

  • Samodzielne stanowisko;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz wysokie wynagrodzenie prowizyjne za efekty wykonanej pracy.