Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Specjalista ds.technicznych
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/0353
OBOWIĄZKI:
Zadania główne:- obsługa interesantów w zakresie przyjmowania zgłaszanych awarii i usterek- typowanie robót remontowych- rozliczanie robót konserwacyjnych i remontowych- prowadzenie korespondencji z najemcamiZadania pomocnicze:- prowadzenie teczek technicznych budynków oraz książek obiektów budowlanych, zgodnie z warunkami i zasadami wynikającymi z ustawy prawo budowlane-wykonywanie przedmiarów i kosztorysów inwestorskich - przygotowywanie niezbędnej dokumentacji do przeprowadzenia procedur przetargowychZadania okresowe:- współpraca z Działem Eksploatacji w zakresie przyjmowania i przekazywania lokali- udział w opracowaniu planów remontowych w budynkach mieszkalnych i użytkowych na cały rok w oparciu o potrzeby wynikające z wykonanych przeglądów stanu technicznego elementów budynków- sporządzanie informacji dla potrzeb zakładu i sprawozdawczościgodziny pracy 7:30-15:30
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, techniczne
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia: średnie lub wyższe techniczne (specjalność instalacyjno- inżynieryjna w zakresie instalacji wod.- kan., c.o., c.w.,)Doświadczenie zawodowe - wyższe techniczne - 2 lata, lub średnie techniczne 3 lataMile widziane uprawnienia budowlane i przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa oraz staż pracy w sektorze gospodarki mieszkaniowej przy administrowaniu nieruchomościamiUmiejętności:- obsługa komputera - pakiet Ms-Office (Word, Excel), obsługa programu kosztorysowego Norma Pro.

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 200 - 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie