Rekrutacja dla firmy z branży energetycznej na stanowisko:
Specjalista / Specjalistka ds. administracyjnych
Miejsce pracy: Olsztyn
Obowiązki:
  • Kontrola uprawnień pracowników (certyfikaty, pozwolenia na pracę etc.)
  • Planowanie i organizacja ruchu
  • Prowadzenie rejestrów
  • Zarządzanie ryzykiem
  • Udział w koordynacjach i naradach
Wymagania:
  • Rozumienie konceptu pozwolenia na pracę i podstaw prowadzenia prac zgodnie z Ustawą Prawa Energetycznego oraz Rozporządzenia w sprawie BHP przy urządzeniach energetycznych
  • Znajomość procedury LOTO
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
Oferujemy:
  • Pracę przy prestiżowym projekcie
  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Szeroki pakiet benefitów
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.